مانیسمان

لوله مانیسمان و انواع آن+لیست قیمت

لوله مانیسمان یکی از پر کاربردترین مقاطع فولادی می باشد که در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله های مانیسمان که با نام های بدون درز نیز شناخته میشوند با توجه به نامشان،هیچ درزی بر روی این لوله ها نمی باشدو همچنین در اصطلاح علمی به آنها سیم لس(Seamless pipe) گفته میشود.

این لوله ها به وسیله کشش یک شمش تو پر روی یک میله حفره ساز برای ایجاد پوسته تو خالی ساخته می شوند.

بازرگانی آراد متال مفتخر است تا با چندید سال تجربه در صنعت لوله و اتصالات بهترین کیفیت با بهترین قیمت در بازار را به مشتریان عرضه نماید.

لوله مانیسمان دارای استحکام فوق العاده بالایی می باشد و در مصارف متعددی در  صنعت و ساختمان سازی بکار گرفته می شود. تجربه در مصرف این نوع لوله ثابت کرده است که دارای طول عمر بسیار بالایی نیز می باشد. این محصول در رده های ۲۰ ،۴۰ ، ۸۰ و … عرضه می شود که منظور از رده ضخامت دیواره لوله می باشد.

گروه بازرگانی آراد متال با دارا بودن کارشناسان مجرب و متعهد پیشرو در ارائه خدمات فنی مهندسی و عاملیت فروش انواع لوله و محصولات فولادی آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات مشاوره فنی قبل از خرید و فروش به متقاضیان و مشتریان عزیز اعلام می دارد.

از لوله مانیسمان به دلیل انجام انتقال مایعات و گاز یا مواد نیمه جامد به بهترین شکل و بدون هیچ نشتی در موارد متعددی استفاده می شود. لوله بدون درز در صنعت نفت و گاز، حفاری، سیلندرهای هوای فشرده، به دلیل فشار بالا استفاده می شود. این لوله ها به منظور انتقال مایعات نفت یا گاز و آب بکار گرفته می شوند. امروزه اکثر پروژه های ساختمان سازی را با لوله مانیسمان پیش می برند و دارای طول عمر بالایی می باشد.

از دیگر موارد مورد استفاده لوله مانیسمان میتوان به صنایع کشتی سازی و خطوط لوله و تاسیسات نفتی و تجهیزات میدان نفتی و همچنین مخازن تحت فشار و قطعات مکانیکی و سکوهای دریایی اشاره نمود. علاوه بر آن لوله های مانیسمان در طیف گسترده ای از صنایع از جمله نفت و گاز پتروشیمی حرارتی در گاز کشی و همچنین قطعه سازی و… کاربرد دارند.

طبیعتا با توجه به شرایط قیمت ارز و عرضه و تقاضا قیمت این لوله ها نیز متغیر است که بازرگانی آراد متال روزانه قیمت های این محصول را در سایت خود به روز رسانی میکند.

همچنین بازرگانی آراد متال با سالها تجربه در این حوزه ، این محصول را با قیمت هایی منصفانه عرضه و به دست تولیدکنندگان و مشتریان میرساند.

پرمصرفترین رده از لوله مانیسمان رده ۴۰ آن است که این لوله ها دارای بیشترین کاربرد در صنایع مختلف هستند.

یکی از عوامل موثر بر قیمت لوله مانیسمان ابعاد، سایز و کیفیت لوله است. علاوه بر آن کشور تولید کننده آن نیز می تواند در کیفیت و نوع آن تاثیر گذار باشد. کشورهای سازنده لوله مانیسمان چین، روسیه، هند، ایتالیا، ایران و آلمان هستند.خرید آهن آلات را به متخصصان آهن یک بسپارید.

استاندارد لوله مانیسمان:

:SPEC 5L  مشخصات استانداردابعادی، نوع ماده وشرایط انتقال سیال به لوله استیل جوشی و بدون درز که به ویژه برای خطوط لوله استفاده میشود.

:ASTM A 106 / ASME SA 106   مشخصات استاندارد و فنی لوله کربن استیل بدون درز،مناسب برای سرویسهای دمابالا.

:ASTM A 333 / ASME SA 333  مشخصات استاندارد و فنی لوله استیل بدون درز، مناسب برای سرویس های دما پایین.

:ASTM A 335 / ASME SA 335  استاندارد فنی لوله استیل-آلیاژ آهنی بدون درز، به منظور سرویس های دمابالا.

جهت بررسی و. اطلاع از آخرین قیمت لوله مانیسمان به این لینک مرجعه نمایید.

:ASTM A 520 مشخصات استاندارد برای ملزومات جانبی لوله برای لوله های کربن استیل جوشی مقاوم الکتریکی که این استاندارد تستهای مختصری را در نظر می گیرد.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*