aradmetal بدون دیدگاه

لوله و آهن یکی از نیاز های اساسی کشور در پیشبرد ساخت و ساز های شهری و کشوری است. به گزارش صدانیوز به نقل از آهن پرس وضعیت بازار آهن کشور پس از عرضه محصولات در بورس کالا طی هفته اخیر مشخص خواهد شد چرا که این عرضه ها موجب خواهد شد تا واقعیت های زیر پوستی بازار بیش از پیش خود را نشان دهد. بطور مثال طی هفته گذشته شاهد عدم جذابیت تحویل های فوری در بازار فیزیکی بودیم که این نشانه ها پس از مدتی در بازار آزاد خودنمایی کرده است. چنانچه عرضه های صورت گرفته در بورس کالا از جذابیت های لازم برخوردار نباشد، انگاه شاهد نشانه های کاهش قیمت ها در بازار خواهیم بود. اگرچه موضوع دیگری را نیر باید مدنظر قرار دهیم که قیمت نهایی محصولات در هفته گذشته می باشد. شاید در مرحله ابتدایی موجب شود تا کف قیمت ها در بازار اهن مشخص گردد اما در شرایط فعلی نمی توان برای این نشانه ها اظهار نظر واقعی داشت زیرا میزان معاملات محدود بوده و معاملات آتی آینده بازار را روشن خواهد کرد.

 طی روز های اخیر باید در انتظار داده اصلی در بورس کالا باشیم تا شاهد مسیر اصلی بازار باشیم. در روز های آتی میزان عرضه در بورس کالا با افزایش مواجه خواهد شد علی الخصوص در شرایطی که خیلی ها مایل به عرضه محصولات در بورس هستند. با توجه به این امر، زمانی که قیمت ها روندی افزایشی را در پیش می گیرند، اشخاصی که هنوز خرید خود را انجام نداده اند ترغیب به خرید می شوند. در این شرایط نه تنها در بازار آهن آلات، بلکه در دیگر بازار ها نیز افزایش قیمت ها موجب بالا رفتن جذابیت های بازار خواهد شد.

همچنین به دلیل نیاز مستیقیم صنعت مسکن و ساخت و ساز به ملزومات فلزی و آهن آلات قیمت مسکن نیز دچار تغییر میشود ولی این تغییر ناچیز است.

برای اطلاع از قیمت و خرید انواع لوله میتوانید با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *